درباره لیروک

شرکت لیروک در سال ۱۳۸۴ تاسیس گردید. در بدو تاسیس با تکیه بر دانش فنی و تجربیات گذشته، فعالیت خود را بر طراحی و ساخت اتاق های تمیز (Cleanrooms) برای شرکت های مهم داروسازی متمرکز کرده که نتیجه آن طی چهار سال نخست، انجام دوازده پروژه صنایع دارویی با کیفیت بالا و منحصر به فرد، چه در طراحی و چه در اجرا بود ه است. 

در ادامه و در سال ۱۳۸۶ بخش تولیدی مجموعه ليروک فعال گرديد تا بتواند محصولات خاص با ویژگی های منحصر به فرد مانند هواسازهای هایژنیک، فیلترباکس های هپا، دفیوزرهای مخصوص و حتی دیوار و پارتیشن های اتاق تمیز و … که امکان تهیه آن ها ازساير تأمين کنندگان وجود ندارد را برای پروژه های کلید در دست (Turn key)، بر عهده گیرد.

در سال ۱۳۸۹ در  جهت تکمیل پروسه فرآيند مهندسی ، تدارکات و پشتیبانی و نيز فعالیت های عملیات ساخت تاسیسات دارویی  به ویژه در زمینه محصولات استریل و بیوفارما مهندسین مجرب و دانش آموخته با سطح تحصيلی مناسب به جمع کارشناسان دفتر فنی و مهندسی شرکت ليروک اضافه شد که انجام پروژه ای سنگين سال های پس از آن مرهون همين موضوع می باشد. 

امروز پس از گذشت این سال ها مفتخر هستیم  که با تکیه بر تجربیات و هم چنین پشتیبانی های شرکت های همکار از ساير نقاط چهان از جمله، اروپا، چين و هند، بی تردید قادر به پذیرفتن و پشتیبانی پروژه های صنایع داروئی از صفر تا صد، هستیم.

امروز می توانیم با غرور اعلام کنیم که نام لیروک معرف اعتماد و کیفیت، به تمامی مشتريان در سراسر جهان می باشد.

فهرست